Martin Vyklický
Martin Vyklický | proměna obývacího pokoje s jídelnou

To co nejvíce oceňuji na spolupráci se společností HomeDeko je způsob, jakým se snažili vyjít vstříc našim představám. Nikdo nás netlačil do návrhů, které by sice byly „šik“ a podle nejnovějších trendů, ale mi bychom museli jít cestou kompromisu. Společně jsme se dobrali k výsledku, který přesně odpovídá našim představám a pod který se zároveň HomeDeko může v klidu podepsat.

Lubomír Bobor
Lubomír Bobor | proměna kuchyně

Designérka Hanka nám velmi pomohla s rekonstrukcí kuchyně. Splnila naše požadavky na větší pracovní plochu, vestavěnou lednici i zabudování plynového kotle. Doporučení použití tapety namísto výmalby, se ukázalo jako vynikající volba. S designem i funkčností kuchyňské linky jsme moc spokojeni. Výsledek předčil naše očekávání.

Jana Šramková
Jana Šramková | proměna obývaciho pokoje

Nový byt jsem si zařizovala už natrvalo, chtěla jsem hlavně kvalitní zařízení, tak jsem nechtěla riskovat, že sem koupím něco, co se nebude hodit. Proto jsem se obrátila pro pomoc k profesionálům, a na výsledku je to určitě vidět. Společnost HomeDeko mohu vřele doporučit.

Jana Šramková
Jana Šramková | proměna ložnice

Chtěli jsme moderní útulnou ložnici, která bude sladěná s ostatními místnostmi našeho bytu, což se myslím podařilo. Nejvíce ale oceňuji, že mi designérka Kamila pomohla najít můj vlastní styl.

Jana Kubíčková
Jana Kubíčková | proměna ložnice

Firma HomeDeko nám pomohla zařídit ložnici. Jsme moc spokojení, protože jsme chtěli jsme moderní ložnici s pracovním koutem, ne spaní v pracovně. Designérka nám připravila několik variant rozmístění nábytku i barevných kombinací, potom nám pomohla v obchodě vybrat nábytek, lampy a konkrétní látku na postel. Postel i celá ložnice vypadají opravdu nádherně.

Jana Kubíčková
Jana Kubíčková | proměna dětského pokoje

Proměna pracovny na dětský pokoj byla nakonec opravdu radikální. Chtěli jsme dětský pokoj pro prvňáka, ale takový, který by se líbil i mladé slečně, abychom za pár let nemuseli pokoj znovu předělávat. To se určitě povedlo! Z původního nábytku jsme ponechali skříň, která perfektně zapadla do nového designu pokoje. Veronika je z nového pokojíku nadšená, má spoustu místa na hračky ve svém holčičím království.

Michaela Volná
Michaela Volná | proměna kuchyně

Kuchyň jsme s manželem zařizovali před 10 lety a mně již připadala nemoderní, chtěla jsem ji upravit, ale nevěděla jsem si rady. S designérkou jsme hned na první schůzce našly společnou řeč. Několik dobrých nápadů a změn a kuchyň je zase moderní a dokonce nadčasová!

Michaela Volná
Michaela Volná | proměna chodby

Ani po deseti letech jsme na schodišti stále neměli žádné dekorace – obrázky jsme tam dávat nechtěli, ale cítili jsme, že nějakou dekoraci by to chtělo. Designérka měla spoustu nápadů, jak naši chodbu zútulnit. Nejvíce se nám líbila varianta nálepek na zeď, ale protože zeď nebyla úplně rovná, tak jsme nakonec rostliny na zeď namalovali.

Kamil Kropáček
Kamil Kropáček | proměna obývaciho pokoje

Obývací pokoj nám zůstal jako poslední nedokončená místnost. Až návštěva bytového designéra, který správně porozuměl našim představám a potřebám, nám pomohla se rozhoupat a po více než třech letech od nastěhování jsme obývací pokoj dokončili. Jsme s konečnou podobou velmi spokojeni a obývací pokoj je stále obdivován většinou návštěv pro svou designovou lehkost a funkčnost.